Новина

Відкрили перший молодіжний простір у Шпанівській громаді

17:05, 29 Квітня

зображення новини

Сьогодні, 29 квітня, відбулося відкриття першого молодіжного простору у Шпанівській громаді на базі Великожитинського будинку культури. Молодіжний простір створений в рамках державної політики з розвитку молодіжних центрів.

Житин-hub “Толока” – створений завдяки активній участі місцевої молоді, представників влади, депутатів та небайдужих мешканців громади.

Як зазначив начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Шпанівської сільської ради Юрій Шадий, системну підтримку у впровадженні інновацій у молодіжній політиці для громади надавав депутат Рівненської обласної ради Олександр Набочук.

Створенню простору передувала публічна дискусія про доцільність впровадження нових форм роботи. У ній молодь підтримали місцеві депутати – Зоряна Вознюк, Тамара Шахрайчук, члени виконкому та Шпанівський сільський голова Микола Столярчук.

Завдяки злагодженій праці, молодь Шпанівської громади отримала сучасний простір для проведення змістовного дозвілля. Варто додати, що це один з перших молодіжних просторів в області, і чи не перший сільський.

 У рамках відкриття простору відбувся майстер-клас з писанкарства та презентація візії роботи Житин-hub “Толока”.

“Як годиться, в Чистий четвер розфарбували писанки, дякую Юрію Шадому за нові знання у писанкарстві та всіляку допомогу і підтримку у реалізації даного проекту. Не обійшлось без допомоги Миколи Столярчука та депутатів Шпанівськоі сільської ради. Разом малювали писанки з Катериною Самардак та Олександром Набочуком. Хтось навіть вперше, але, явно, результат заворожує”,розповідає на своїй сторінці депутат сільради Зоряна Вознюк.