Новина

Від сьогодні курсуватиме модернізований 2-поверховий потяг: Київ – Рівне – Луцьк

12:36, 23 Серпня

зображення новини

З 23 серпня в тестовому режимі курсуватиме поїзд на маршруті Київ — Рівне — Луцьк. Це буде перший швидкісний маршрут, який з’єднає Рівне та Луцьк зі столицею України.

Про це повідомляє пресслужба «Укрзалізниці».

Сьогодні «Укрзалізниця» запустила два модернізовані пасажирських потяги.

На маршруті Київ – Рівне – Луцьк розпочав курсування модернізований двоповерховий поїзд Skoda. А на маршруті Київ – Біла Церква запущено приміський електропотяг, який був оновлений в рамках проєкту Kyiv City Express.

Як розповідає Міністерство інфраструктури України, потяг Skoda на маршруті Київ — Рівне — Луцьк складається з 6 двоповерхових вагонів і має 636 місць. Він є інклюзивним та передбачає зручне перевезення пасажирів з дітьми та велосипедистів.

Може перевозити близько 40 тис. пасажирів на місяць.

Потяг Kyiv City Express – модернізований потяг з Києва до Білої Церкви курсуватиме на найбільш завантаженому напрямку Київщини — фастівському. Наразі заповненість складає 80% у 25 парах потягів на цьому напрямку, в той час як, середній вік вагонів становить 30 років.
Як і Skoda, цей модернізований потяг є інклюзивним та передбачає зручне перевезення пасажирів з дітьми та велосипедистів.
Його запуск покращить якість приміських перевезень для понад 20 тис. українців, які щодня подорожують фастівським напрямком.

Нагадаємо, що 4 серпня було повністю оновлено рухомий склад на маршруті Київської кільцевої електрички.