Новина

«Від козаків до кіборгів»: у Рівному відбувся дитячий чемпіонат із плавання

11:10, 04 Листопада

зображення новини

Дводенний відкритий чемпіонат Рівненської області з плавання, присвяченому вшануванню пам’яті полеглих за Україну відбувся вихідними у Рівному. Участь у змаганнях узяли понад дві сотні юних спортсменів з Рівного, Вараша, Березного, Тернополя та Луцька. Серед юних спортсменів діти, батьки яких зі зброєю в руках захищали Україну та продовжують боронити східні її кордони й досі.

За словами головної судді змагань Ірини Стоєвої, турнір присвячений вшануванню пам’яті полеглих за Україну, аби діти знали, кому вони завдячують можливості навчатися та робити свої перші кроки у спортивній кар’єрі на мирній території.

Як розповів Віктор Шубец, під час відкриття чемпіонату юних плавців привітали представники управління у справах молоді та спорту Рівненської ОДА, тренери-інструктори спортивного комітету з плавання, матері загиблих на сході України Героїв та офіцери спілки ветеранів війни в області. Присутні вшанували Героїв, які загинули під час участі в бойових діях, хвилиною мовчання й заспівали Гімн України.

Під час заходу охочі  також мали змогу ознайомитися з імпровізованою виставкою експонатів українсько-російської війни та отримати вичерпні відповіді на актуальні питання від представників спілки ветеранів АТО Рівненщини. Додатковою мотивацією до перемог, справжнім символом незламності, високого бойового духу та спортивного запалу для учасників змагань стали прапори, привезені організаторами з території російсько-української війни.

Дводенна програма для хлопців та дівчат включила естафетне плавання 8 по 50 метрів вільним та комбінованим стилями, плавання брасом, батерфляєм, вільним стилем, комплексне плавання на різні дистанції. За підсумком чемпіонату кращі з кращих отримали на згадку грамоти, медалі та кубки.