Новина

Ветеран російсько-української війни з Рівненщини скаржиться на водія маршрутки

16:46, 11 Серпня

зображення новини

Ветеран російсько-української війни зі Здолбунова Дмитро Дибус написав скаргу на водія, який, нібито, не захотів визнавати його посвідчення учасника бойових дій, що дає право на безоплатний проїзд.

Зі слів чоловіка, маршрутник нецензурно висловлювався. Власниця маршрутки на дзвінки не відповідає. Про це повідомляють у Суспільному.

Інцидент трапився у маршрутці “Рівне – Здолбунів” у суботу 8 серпня, а у понеділок, 10 серпня, Дмитро Дибус передав скаргу в управління інфраструктури та промисловості облдержадміністрації. Статус учасника бойових дій Дмитро отримав у 2015-у році. Загальний військовий стаж – майже чотири з половиною роки.

За словами учасника бойових дій, він намагався пояснити водію, що посвідчення дійсне та безтермінове, але останній на це не реагував.

Вочевидь, водій думав, якщо я живий повернувся, якщо руки, ноги на місці, то я посвідчення купив у військкоматі, чи ще десь, – прокоментував Дмитро Дибус.

Скаргу ветерана війни передали в управління Укртрансбезпеки, водія притягнуть до адмінвідповідальності, а з перевізником проведуть роз’яснювальну роботу, прокоментував інцидент начальник управління інфраструктури і промисловості ОДА Федір Місюра.

"- …не треба мені "тикати", пацана знайшли?- нє, бл..ть, дєда!..""-…Ви зі всіма пасажирами так спілкуєтесь?- да,…

Опубліковано Дмитром Дибусом Субота, 8 серпня 2020 р.