Новина
Вагітні рівнянки танцювали перед перинатальним центром
15:24, 11 Липня

Вчора, 10 липня, учасниці проєкту для вагітних “Пузата мама” станцювали перед будівлею Рівненського обласного перинатального центру.
Як розповіла керівниця організації Оксана Кравець, танцювальну акцію приурочили до Дня родини, який в Україні відзначали 8 липня.
Танець вагітні готували місяць. Тренування проходили на свіжому повітрі з дотриманням карантинних вимог, повідомляє Суспільне.
– Таким чином ми хочемо показати, що вагітність може і має бути активною. Деякі мами, за час тренувань вже встигли народити і знову повернутися в активне життя і сьогодні вони вже прийшли з малючками, – каже керівниця проєкту “Пузата мама” Оксана Кравець.
