Новина

В Шпанові запрацювала пожежна команда

11:05, 19 Вересня

зображення новини

Вчора, 19 вересня, дванадцятьом вогнеборцям новоствореної добровільної пожежної команди Шпанівської об’єднаної територіальної громади, представники обласного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій урочисто вручили посвідчення про проходження спеціальної підготовки працівниками місцевих пожежних команд та членів добровільної пожежної охорони.

Теоретичне та практичне навчання сільські вогнеборці проходили на базі навчального пункту аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС області.
Відтепер пожежна команда Шпанівської ОТГ є надійним захистом для громади. Пожежна команда введена до бойового розрахунку і відтер виїжджатиме на різноманітні надзвичайні виклики, як самостійно так і залучатиметься на допомогу рівненським професійним рятувальникам ДСНС. Шпанівські вогнеборці забезпечені усім необхідним рятувальним обладненням, бойовим одягом, спецтехнікою та приміщенням.

Варто додати, що навчання представників ОТГ відбуваються за підтримки Програми ULEAD з Європою / ULEAD with Europe.

Головною метою ініціативи є підтримка об’єднаних громад у процесі розвитку управління кризовими ситуаціями на місцевому рівні та створенні планів заходів у сфері цивільного захисту – з акцентом на створення добровільних пожежних команд, які доповнюють професійні пожежні частини.
Довідково:

Ініціатива «Створення ефективної системи цивільного захисту в об’єднаних громадах України» Програми «U-LEAD з Європою» втілюється спільно з Асоціацією добровільних пожежних команд Республіки Польща, за участі Державної служби з надзвичайних ситуацій у Рівненській, Дніпропетровській, Запорізькій, Івано-Франківській, Хмельницькій та Чернігівській областях. Проект триватиме до кінця жовтня 2019 р.