Новина

В Рівному волонтер гостро виступив проти так званої «формули Штайнмаєра»

11:07, 08 Жовтня

зображення новини

Сьогодні ,8 жовтня, в 10:00 год. у  Рівному  у рамках програми “Діалоги про Україну” відбувається  зустріч урядовців, народних депутатів України з представниками місцевого самоврядування та громадськості.
На зустрічі присутні заступник Міністра оборони України Аліна Фролова; перший заступник міністра у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Антон Колумбет; політичний директор Міністерства закордонних справ України Олексій Макеєв.
Обговорюють представники уряду  “формулу Штайнмаєра” та інші кроки влади у питаннях війни.

До приїжджих гостей звернувся  місцевий підприємець і волонтер Олександр Гребенюк, він гостро розкритикував так звану “формулу Штайнмаєра”

 

 

Олександр Гребенюк, Саня, респект!Пані замміністра Аліна, (моє особисте бачення і тих хто поряд в залі), вона не володіє і не розуміє про ситуацію на сході, хоча каже що п’ять років волонтерила і працює з багатьма волонтерами. Irina Boltkova Жанна Скорик, Юрий Богуславский , Наталья Воронкова, Юлия Кузьменко, Татьяна Иванченко, Анжела Мамарева, Ирина Шугайло хто перетинався і співпрацював з волонтером Аліною?

Опубліковано Вікторією Шинкаренко Вівторок, 8 жовтня 2019 р.