Новина

В Рівному опалювальний сезон розпочнеться не скоро

09:23, 30 Вересня

зображення новини

Мер Рівного Володимир Хомко заявив, що дата початку опалювального сезону поки що невідома.

Щоб тепло з’явилося і у квартирах, і у комунальних закладах, рішення про початок опалювального сезону мають прийняти на засіданні міськвиконкому. Початок та закінчення опалювального сезону визначається у кожному населеному пункті країни індивідуально.

“Про це [авт.ред. – початок опалювалбного сезону] нікому не відомо, усе залежить від природи”, – зазначив міський голова Рівного Володимир Хомко.

Постанова Кабміну №151 від 17 лютого 2010 року передбачає, що опалювальний сезон повинен стартувати, якщо середньодобова температура протягом трьох діб не перевищує 8°С. Орієнтовно, опалення вмикають 15 жовтня, але терміни може скорегувати погода. Саме тому у 2018 році тепло в домівках рівнян з’явилося 17 жовтня  , а  п’ять років тому, у 2014 році, опалювальний сезон стартував аж 21 жовтня.

Спершу тепло подають в заклади соціальної інфраструктури – дитячі садки, лікарні, школи, а потім в житловий фонд. До прикладу у Луцьку що уже розпочато подачу тепла у дошкільні та загальноосвітні навчальні заклади, лікувальні установи.