Новина

В Рівненському районі відбулися заходи до Дня фізкультури і спорту

17:22, 16 Вересня

зображення новини

В неділю, 15 вересня в Білій Криниці з нагоди Дня фізичної культури і спорту відбулися урочисті та спортивно-масові заходи. Про це повідомляє сайт Рівненської РДА

Юних спортсменів, тренерів, вчителів фізичної культури та ветеранів галузі, активістів, шанувальників спорту присутніх у з нагоди свята привітали в.о. голови районної державної адміністрації Сергій Подолін, Білокриницький сільський голова Тетяна Гончарук та начальник відділу молоді та спорту Віталій Биць.

«Сьогодні ми відзначаємо свято всіх прихильників здорового способу життя, спортсменів, тренерів, аматорів спорту, ветеранів спорту. Фізична культура і спорт об’єднують людей різного віку та професій, дарують відчуття повноти життя, загартовують волю і характер. Впевнений, що спорт в Рівненському районі буде розвиватися, а ми, спільно з головою районної ради Миколою Сальчуком, депутатським корпусом створимо належні умови для його розвитку» – зазначив в.о. голови райдержадміністрації Сергій Подолін.

Крім того, в.о. голови райдержадміністрації Сергій Подолін передав присутнім вітання з професійним святом від голови Рівненської районної ради Миколи Сальчука.

За вагомий особистий внесок в розвиток фізичної культури і спорту в районі та з нагоди свята нагородили Почесними грамотами, подяками районної державної адміністрації, районної ради та нагрудними знаками.

Переможців та призерів змагань було нагороджено кубками та почесними грамотами.

Головними організаторами заходів є відділ молоді та спорту Рівненської районної державної адміністрації, КЗ „Центр спорту Рівненського району” Рівненської районної ради, ГО Рівненська районна організація ФСТ „Колос” АПК України.