Новина

В Рівненській ОДА з міжнародними експертами обговорили стратегію розвитку області

12:48, 12 Червня

зображення новини

11 червня в Рівненській обласній державній адміністрації під час відеосемінару «Ефективне управління місцевим розвитком. Проєктна діяльність»обговорювали якою має бути проєктна робота.

Учасниками стали заступник голови ОДА Сергій Гемберг, голови ОТГ, РДА, депутати, громадськість.

«Проєктна робота – це ефективний інструмент для місцевого розвитку громад. Адже у результаті втілення в життя цікавої ідеї створюються нові продукти, послуги чи сервіси для людей. Від цього покращується якість життя мешканців певної території. Разом з тим, така робота потребує навиків пошуку грантів, тому спонукає до участі у міжнародних та місцевих програмах задля співфінансування власних ініціатив», – зазначив Сергій Гемберг.

Зокрема, учасники розглянули підходи до управління проєктами, визначення ідеї, планування його компонентів.

Під час заходу міжнародний експерт з регіонального розвитку та євроінтеграції, керівник міжнародної консалтингової компанії «Мост бізнесу» Кшиштоф Лонтка презентував найважливіші сфери місцевого розвитку.

Серед найголовніших – економіка, культура і туризм, інвестиційна привабливість території, урядування.

«Плануючи стратегію розвитку території необхідно враховувати різні думки – влади, громади, інвестора. Також варто обрати сферу, що є найбільш привабливою для проєктної роботи. Важливою є і належне управління та участь кадрів української публічної адміністрації у впроваджені ініціатив, а також реформ», – наголосив Кшиштоф Лонтка.

Захід відбувся за сприяння Рівненської ОДА та ГО «Агенція сталого розвитку міста».