Новина

В Рівненській обласній раді відбулося засідання медичної комісії

18:00, 23 Листопада

зображення новини

Сьогодні відбулося засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я, материнства та дитинства.

Про це повідомляє Рівненська обласна рада.

Більшість питань стосуються внесення змін до фінансових планів на 2021 рік для обласних медичних підприємств, а також погодження звітів керівників таких підприємств про результати фінансово-господарської діяльності у ІІІ кварталі поточного року.

В порядку денному також були питання щодо виділення з обласного бюджету додаткових коштів для двох підприємств – Рівненського обласного перинатального центру та Обласного бюро судово-медичної експертизи.

До обласної ради звернулася народна депутатка України Яна Зінкевич щодо закупівлі засобів та проведення робіт, які необхідні для модернізації флюробуса. Це спеціальне медичне обладнання в Рівненському обласному фтизіопульмонологічному медичному центрі.

Інше звернення стосується виділення коштів з обласного бюджету для закупівлі автомобілів швидкої допомоги, вантажного самоскида та легкового автомобіля для Рівненської обласної клінічної лікарні імені Юрія Семенюка.

Під час засідання розглядали проблему надання паліативної допомоги на Рівненщині.

До обласної ради звернулася благодійна організація «Мережа 100 відсотків життя Рівне» з пропозицією затвердити обласну цільову програму з паліативної допомоги, а також забезпечити її фінансування.