Новина

В Острозі відкрили новий мультимедійний тир

16:31, 16 Жовтня

зображення новини

Напередодні Дня захисника України у КЗ «Острозький обласний ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Костянтина Івановича Острозького» Рівненської обласної ради відбулось відкриття нового тиру. Під час посвяти в ліцеїсти, відбулось урочисте перерізання стрічки. Новенький мультимедійний тир вартістю у 2,5 мільйона гривень звели за кошти обласного бюджету.

Cеред гостей свята були: начальник управління освіти й науки Рівненської ОДА Григорій Таргонський, міський голова Острога Олександр Шикер, депутат міськради Григорій Аршинов.

«Сьогодні відбувається непересічна подія для Острозького військового ліцею – ми відкриваємо ще один елемент, який допоможе в навчальному процесі. Цей тир слугуватиме для покращення бази закладу. Віримо, що це піде на користь курсантам. Однак, бажаю, щоб навички, здобуті тут, ніколи не знадобилися в житті, а тільки під час навчання чи тренувань», – наголосив Григорій Таргонський.

Новий тир частково замінить виїзди на польові навчання та стане базою вогневої підготовки курсантів. Острозький військовий ліцей має велике значення не тільки для Острога, Рівненщини, а й усієї України, адже його випускники сьогодні захищають спокій нашої Батьківщини. Під час урочистостей ліцеїсти також вшанували пам’ять і поклали квіти до пам’ятника випускників закладу, які загинули в російсько-українській війні.