Новина

В Острозі силами волонтерів створили молодіжний простір

12:14, 17 Жовтня

зображення новини

Упродовж семи днів в Острозі волонтери проєкту “Будуємо Україну разом” (БУР) працювали над створенням молодіжного простору в клубі «Надія», муралом і допомагали одній із сімей острожан.

Підводячи підсумки проекту, в парку Сагайдачного провели “БУРну вечірку” та відкриття молодіжного простору “Надія”. Просто неба було організовано ігри для дітей та концерт, під час якого виступили талановиті острожани і вихованці Школи бойового гопака “Сварог”.

“Волонтери, які приїхали до Острога з усієї України, роблять просто нереальні речі. Мабуть, реальні в матеріальному, фізичному вимірі; фантастичні в своїх можливостях і вмінні об’єднати все в одному проєкті”, – відгукнувся острожанин, депутат міськради Олександр Олішевський.

Іншим об’єктом, над яким потрудилися БУРівці, став мурал поблизу психіатричної лікарні, де волонтери запланували зробити три малюнки-стінописи, на яких зобразять цілу казкову історію.

“Гасло БУРу: “Якщо не я, то хто?”. Воно дуже просте й конструктивне, адже зміни починаються з кожного з нас. І волонтерський табір в Острозі ще раз це довів, продемонструвавши, як багато ми можемо всі разом”, – наголосила в.о. начальника відділу з питань молоді та спорту виконкому Острозької міськради Ольга Стецюк. 

Фото Район.Острог