Новина

В неділю пройде Кубок закриття спідвейного сезону

14:45, 27 Вересня

зображення новини

В неділю, 29 вересня в Рівному пройдуть міжнародні змагання зі спідвею “Кубок закриття сезону”. Про це повідомляє Клуб вболівальників рівненського спідвею.

Лідери клубів І-ї та ІІ-ї Польських Ліг завітають на заключну гонку спідвейного сезону у Рівному. Боротьба на доріжці обіцяє бути напруженою

Участь у гонці вже підтвердили відомі майстри гаревих перегонів, а саме: Кястас ПУОДЖУКС та Олег МИХАЙЛОВ (обидва представляють клуб “Локомотив” з Даугавпілса (Латвія) у І-й Польській Лізі), улюбленець рівнян, діючий гонщик та тренер Станіслав БУЖА (“Ванда” з Кракова (Польща), ІІ-а Польська Ліга), дворазовий чемпіон Польщі серед юніорів, призер комнадних чемпіонатів Європи та світу у складі збірної Польщі серед юніорів Даніель КАЧМАРЕК (представник “Унії” з Тарнува у І-й Польській Лізі), який беззаперечно може стати зіркою турніру.

Тривають перемовини з польськими спортсменами Патріком Войдило (“Спарта” Вроцлав (Польща), Польська Екстраліга), Бартеком Ковальські, Томашом Орватом та Павелом Месьонцем, а також латвійями Даніїлом Колодінскім та Річардсом Ансвіесулісом.

Серед українців мають стартувати Марко ЛЕВІШИН (нагадаємо, що Марко посів 7-ме місце у фіналі особистого чемпіонату Європи U21 у Рівному)Станіслав МЕЛЬНИЧУКВіталій ЛИСАКАндрій КОБРІННазар ФЕДОРЧУК та Андрій РОЗАЛЮК. У разі відсутності можливості стартів одного з вищевказаних гонщиків у турнірі візьмуть участь Павло БОНДАРЧУК та Дмитро МОСТОВИК. До кінця тижня рішення про виступ у Рівному має прийняти й найсильніший гонщик України Андрій КАРПОВ!!!

Змагання проходитимуть за кубковою системою: 12 заїздів + 2 півфінали + Великий Фінал.

В перервах між заїздами стартуватимуть учні дитячо-юнацької секції ім. Віктора Чайки при комунальному закладі “Рівненський міський спортивно-технічний клуб” Рівненської міської ради. Також відбудуться показові виступи мотокросменів. Окрім власне визначення переможців заключних змагань у спортивному сезоні 2019-го року відбудеться заїзд на честь 15-річного ювілею прийняття Республіки Польща до ЄвроСоюзу.

Розклад проведення міжнародних змагань на “Кубок Закриття Сезону”:

29 вересня 2019 р. (неділя) – Офіційні змагання:

– прибуття спортсменів на стадіон з технічних видів спорту “Мототрек” та проходження техкомісії планується з 12.00 до 15.00;

– фінальна інспекція треку – 14.45;

– засідання журі – 15.00;

– брифінг з гонщиками – 15.30;

 – Церемонія відкриття змагань – 16.00.

 – Старт 1-го заїзду – 16.20.

– Церемонія нагородження – 18.30.

Вартість квитків: 120 грн. – дорослий, 60 грн. – дитячий (віком від 6 до 12 років).