Новина

Українські добровольці отримують офіційний статус завдяки народній депутатці

15:49, 26 Грудня

зображення новини
Народна депутатка Верховної Ради України  від політичної партії “Європейська Солідарність”,  волонтерка, комбат “Госпітальєрів” Яна Зінкевич продовжує допомагати нашим захисникам, добровольцям російсько-української війни офіційно отримати статус учасника бойових дій. Про це вона повідомила у дописі в Фейсбуці:
“УВАГА!Так як усіх бійців кого ми планували (а це понад 300 осіб) – ми уже подали, і Мінстерство їх поступово розглядає, я прийняла рішення взяти додаткову групу 100-150 бійців, та також допомогти з оформленням. Тому якщо вам потрібна допомога з оформленням, або ви знаєте тих бійців добровольців, кому це потрібно, звертайтесь до мене в особисті повідомлення. (Це стосується добровольців, саме нелегалізованих підрозділів – УДА, ДУК, ОУН і т.д.
Нагадую обмеження цього закону: Перебування в зоні бойових дій і безпосередня участь в бойових задачах – понад 30 днів. Громадянство ролі не грає, можуть отримувати іноземці. Участь в бойових діях в проміжку від квітня 14 до 23 лютого 2018. Наголошую, що по кожній людині я питатиму підтвердження штабів відповідних підрозділів.
І моє особисте обмеження, що я не готова допомагати: Наявність кримінальних справ, що стосується злочинів проти людяності та злочинів, що стосуються незаконного обігу зброї, боєприпасів та наркотиків. На щастя це величезна рідкість, зазвичай бійці дуже доброчесні. Але на всяк випадок фіксую цю умову.
Особливу увагу зверніть будь ласка бійці таких підрозділів: (бо майже всіх ваших побратимів я вже подала, тому хочу повністю завершити по цих підрозділах питання) Рота Рембо, ОЛПЗ Волинь, ОЛПЗ Вольф, ОЛПЗ Чорний Туман, Браконьєри, Військова розвідка УДА,
А також ми обговорили з Аратта 8-й батальйон УДА Української Добровольчої Армії та визначились. Бійці Аратти, що воювали в 14-15 роках – звертайтесь до мене. Бійці, що воювали в 16-18 роках звертайтесь на штаб батальйону. Ми вирішили розділити між собою, щоб встигнути допомогти більшій кількості наших бійців. (Але якщо і до мене з Аратти звертатимуться за необхідності 16-18 рр, нічого проти не маю).
Також зверніть будь ласка увагу бійці Роти вогневої підтримку 5 батальйону (командир Самітник). Ваш підрозділ я також хочу охопити повністю. Звертайтесь! Слава Україні!” – написала Яна Зінкевч.