Новина

У Здолбунові прощалися з Олегом Тищенком, який помер від COVID

10:11, 07 Квітня

зображення новини

Вчора, 6 квітня, поховали директора краєзнавчого музею Олега Тищенка, який помер від ускладнень, викликаних COVID-19. Він був у важкому стані та підключений до апарату ШВЛ. Чоловіку був 51 рік.

 

Поховали Олега Тищенка в почесному ряду із полеглими воїнами – патріотами України. Завідувачка музею історії Національного університету водного господарства та природокористування Єва Філіпович розповіла, що у своєму прощальному слові один із святих отців, що відспівували покійного,  зазначив, що Олег є ДУХОВНИМ ВОЇНОМ і на таке почесне місце заслужив своїми прагненнями блага і процвітання Україні, звитяжною працею та самовідданністю справі свого життя.
Музейники також вислови ідею присвоїти Здолбунівському районному краєзнавчому музею ім’я його засновника – імені Олега Тищенка.

Олег Тищенко був істориком, журналістом, краєзнавцем, громадським діячем, дослідником історії Здолбунівщини. Він одним із перших почав досліджувати славетну історію бою Української Повстанської Армії із силами НКВД під Гурбами.

Читайте також: Сьогодні відбудеться прощання з Олегом Тищенком

Фото Ольга Климкович Пилипчук.