Новина

У Здолбунові голосуватимуть за проєкти громадського бюджету

12:08, 30 Жовтня

зображення новини

З 1 до 15 листопада 2019 року, включно, триватиме етап голосування за проекти подані на конкурс «Громадський бюджет Здолбунова», який буде реалізовано у 2020 році.

До участі в голосуванні допущено 7 проектів:

 1. Облаштування зупинки на трасі поруч вулиць Польова, Мартинівка, Івасюка, пров. Щепкіна, Б. Тена. Автор – Мокрик М.М. Бюджет проекту – 46 000 грн.
 2. Встановлення декоративних скульптур для безпечного переходу дітей по пішохідних переходах біля шкіл міста. Автор – Бабак Л.В. Бюджет проекту – 100 000 грн.
 3. Проведення свята вулиці Кн.Ольги. Автор – Миронюк І.Г. Бюджет проекту – 33 800 грн.
 4. Фестиваль повітряних зміїв. Автор – Наук Ю.В. Бюджет проекту – 18 625 грн.
 5. Здолбунів – місто велосипедистів. Автор – Козачок О.Г. Бюджет проекту – 16 000 грн.
 6. Спортивно-ігровий майданчик біля житлових будинків по Проспект Цементників,5,7,9, Герцена,4, Старицького в м.Здолбунів. Автор – Мачула Т.В. Бюджет проекту – 75 800 грн.
 7. Спортивний майданчик з вуличними тренажерами по вул. Коперника 57 та вул. Шкільна 44. Автор – Гриценко Ю.Л.

Бюджет проекту – 72 700 грн.

Детальніше ознайомитися з проектами можна на сайті Здолбунівської міської ради у розділі «Громадський бюджет Здолбунова».

Взяти участь у голосуванні може кожен здолбунівчанин, який досягнув 16-річного віку та відповідає наступним критеріям:

 • місце проживання особи зареєстроване у місті Здолбунів, що підтверджується паспортом;
 • підприємство, установа чи організація, де працює відповідна особа, зареєстроване у місті Здолбунів, що підтверджується паспортом та довідкою з місця праці;
 • особа навчається у місті Здолбунів, що підтверджується паспортом та студентським квитком або іншим документом, що підтверджує факт навчання;
 • особа володіє на праві власності об’єктом нерухомості у місті Здолбунів, що підтверджується паспортом та витягом з відповідного реєстру прав власності;
 • місце народження особи зареєстроване у місті Здолбунів, що підтверджується паспортом або свідоцтвом про народження.

Важливо: віддати свій голос можна лише за один проект!!!

Голосування буде здійснюватися в онлайн режимі через е-сервіс «Громадський бюджет Здолбунова», або в Здолбунівській міській раді (1 поверх, 1 кабінет, щодня з 8.00 год до 17.00 год, обідня перерва з 13.00 год до 14.00 год).