Новина

У Вараші відкрили новий креативний простір

10:00, 17 Вересня

зображення новини

У Рівненському місті-енергетику, 14 – 15 вересня відкрили новий вуличний креативний простір для розвитку мистецького життя міста – EnergyArtFest. Місце, де будуть проводити мистецькі заходи, концерти, фестивалі під відкритим небом реалізували за підтримки Міністерства культури України, ВП «Рівненська АЕС», будівельної компанії «Алатир-Івест» та Агенції сталого розвитку міста у м. Вараш. Відкриття відбулося під час святкувань 46 річниці Дня міста та фестивалю «Енергія мистецтва», що став переможцем конкурсу «Малі міста – великі враження».

Гості фестивалю мали змогу почути лекції про українське коріння в джазі, мали змогу взяти участь в майстер-класах.

Незабутній настрій для учасників фестивалю дарували відомі на усю Україну учасниця Голосу країни Іванка Червінська, джаз-бенд Ігоря Закуся, наймолодша діджейка та неперевершені 35 артисти Symphony Orchestra Brevis. Також свої виступи діти з міста Вараш DJschool «Energy» з Палац Культури Лесі Українки, а у вечірній час відбулося неймовірне світодіодне шоу з роботами-гігантами та драконами.

У перший день фестивалю містяни долучилися до створення вуличної галереї мистецтва під відкритим небом. Разом з художниками та урбаністами мешканці Варашу створили арт-об’єкт. Також впродовж двох днів «EnergyArtFest» діяли цікаві фотозони для селфі, можна було пригоститися смачною їжею.

«Основні зусилля команди організаторів фестивалю EnergyArtFest були спрямовані на те, щоб показати великий потенціал міста Вараш, як місця проведення масштабних, вражаючих мистецьких заходів. За два фестивальні дні на одній сцені виступили як місцеві таланти, так і музичні зірки всеукраїнського рівня. Спеціально для фестивалю було облаштовано концертний простір на колишньому пустирі. Завдяки цьому було створено нову локацію для культурно-мистецьких події в місті. Вся програма була побудована так, щоб усі жителі Вараша – від найменших дітей до людей похилого віку –  змогли отримати великі та приємні враження в межах свого маленького міста», – прокоментувала менеджер проекту Олеся Гощук