Новина

У тролейбусах Рівного запровадили безготівковий розрахунок

12:39, 15 Липня

зображення новини

Cьогодні, 15 липня, у Рівному презентували перші двадцять валідаторів для безготівкового розрахунку у тролейбусах.

Новинку втілили за кошти компанії “VISA” та у партнерстві з українськими банками “Приват” та “Ощадбанк“. Валідатори є пересувними, їх на собі носитимуть кондуктори.

Кондуктори навчені. Навчання тривало тиждень, а саму систему налаштовували тривалий час. Як розповідає кондукторка Олена Хоменко (на фото з валідатором), процедура займає три секунди. Закликаємо рівнян користуватися новими послугами, випробувати їх, а всі свої думки та коментарі з цього приводу можете писати мені особисто! Від цього залежить подальший розвиток громадського транспорту міста. – прокоментував у своєму дописі керівник міського управління транспорту та зв’язку Володимир Пилипчук.