Новина

У школи Рівненщини проведуть Інтернет за мільйон гривень

10:11, 15 Вересня

зображення новини

Депутати Рівненської обласної ради додатково розподілили цільову субвенцію з держбюджету, що дасть можливість забезпечити доступ до мережі Інтернет освітнім закладам краю.

Розподілили 1,1 мільйона гривень. Загальна ж сума субвенції на 2019 рік для Рівненщини становить понад 32 мільйони гривень, повідомляють на сайті Рівненської облради.

Відповідно до розподілу, 880,1 тисяч гривень на підключення до мережі інтернет та забезпечення якісного сигналу отримає Сарненський район. 82,5 тисяч гривень депутати спрямували Боремельській ОТГ Демидівського району. Ще 122 тисячі розподілили між закладами освіти Деражненської ОТГ Костопільського району.

Кошти на встановлення необхідного обладнання для підключення до якісного Інтернету Деражненський ліцей, Бичальська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів (філія), Жильжанська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів (філія), Дюксинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім. Ніла Хасевича та Постійненська ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Як пояснили в управлінні освіти та науки облдержадміністрації, перелік закладів, між якими розподілено цільову субвенцію, формували на підставі відповідних пропозицій з районів, міст обласного значення та ОТГ.

Зауважимо, це перша цільова субвенція з державного бюджету, кошти якої повинні забезпечити якомога більшу кількість закладів освіти Рівненщини якісними інтернет-послугами. Вона надається державою в рамках заходів, які в цілому спрямовані на підвищення якості освіти в Україні.

У профільному управлінні облдержадміністрації триває прийом пропозицій від районів та ОТГ та отримання цих коштів.