Новина

У селі на Дубровиччині відкрили Алею Слави за ініціативи дружини полеглого воїна

17:30, 27 Червня

зображення новини

Сьогодні, 27 червня, у селі Лютинськ Дубровицької громади відбулося відкриття Алеї Слави на честь загиблих захисників України.

Ініціаторкою та організаторкою створення меморіального місця стала дружина полеглого військовослужбовця Яна Шинкар.

Про це повідомляє регіональне видання «Полісся News».

Задум вдалося реалізувати завдяки спільним зусиллям жителів села та фінансовій підтримці благодійників.

На Алеї розмістили портрети полеглих уродженців Лютинська, які віддали життя у боях за суверенітет України.

«Жодна алея, жоден пам’ятний знак не поверне наших найдорожчих людей. Але відтепер кожен, хто проходитиме цією дорогою, пам’ятатиме, якою ціною ми живемо під мирним небом. Для нас вони не лише Герої. Це наші чоловіки, сини, батьки, брати, друзі», — зазначила під час відкриття Яна Шинкар.

Місцеві жителі кажуть, що така Алея Слави має стати місцем живої пам’яті для всієї громади, а аналогічні меморіали потрібні в кожному населеному пункті, аби прийдешні покоління знали своїх захисників.