Новина

У Сарненському музеї відновлюють інтер’єр каплиці ХVIII століття

11:56, 28 Липня

зображення новини

У Сарненському музеї відновлюють інтер’єр каплиці.

Каплиця була збудована у XVIII столітті над джерелом, вода якого вважалася святою.

Збираємо експонати по крупицях. Можливо знайдуться в нашому місті священнослужителі, котрі допоможуть відтворити нам інтер’єр каплиці. Потрібні підсвічники, лампадки, книги та інше. – йдеться у дописі Сарненського історико-етнографічного музею.

Як повідомив житель села Степань Богдан Лазарчук, люди сходилися на молитву до цієї каплички, вірили, що тут вона була цілющою.

На стінах всередині каплички були вирізані з дерева голівки ангелів з крилами..А ще було декілька ікон по кутках. Посеред каплички на підлозі була діра і там било джерело, яке обгороджене дерев’яним цямринням. Коли не було дощу, то сюди приходили люди й молилися. Казали, що допомагало. – прокоментував Богдан Лазарчук.