Новина
У Сарненському музеї відновлюють інтер’єр каплиці ХVIII століття
11:56, 28 Липня

У Сарненському музеї відновлюють інтер’єр каплиці.
Каплиця була збудована у XVIII столітті над джерелом, вода якого вважалася святою.
– Збираємо експонати по крупицях. Можливо знайдуться в нашому місті священнослужителі, котрі допоможуть відтворити нам інтер’єр каплиці. Потрібні підсвічники, лампадки, книги та інше. – йдеться у дописі Сарненського історико-етнографічного музею.
Як повідомив житель села Степань Богдан Лазарчук, люди сходилися на молитву до цієї каплички, вірили, що тут вона була цілющою.
– На стінах всередині каплички були вирізані з дерева голівки ангелів з крилами..А ще було декілька ікон по кутках. Посеред каплички на підлозі була діра і там било джерело, яке обгороджене дерев’яним цямринням. Коли не було дощу, то сюди приходили люди й молилися. Казали, що допомагало. – прокоментував Богдан Лазарчук.

