Вже з понеділка, 15 червня, у Рівному запустять додатковий транспорт.
Транспорт курсуватиме в режимі спец перевезень: обмежена кількість місць, масковий режим, відсутність пільг.
Автобуси поїдуть за маршрутами:
М № 39 “вул. В. Дивізії – с. Ювілейне”
М № 45 “вул. Кн. Романа – ЗОШ № 19”
М № 49 “вул. Енергетиків – вул. Макарова”
М № 53 “НВО “Потенціал” – вул. Вербова”
М № 57 “вул. Коновальця – ПМК 100”
Відповідне рішення ухвалили під час засідання міської комісії ТЕБ і НС.
Крім того, перевізників будуть перевіряти. Адже були звернення про перевезення в транспорті понаднормової кількості пасажирів. Тож буде створена рейдова група з представників міськвиконкому, поліції, Держпродспоживслужби та лабораторного центру. Вона без попередження перевірятиме усі види транспорту, які під час карантину перевозять рівнян. У разі виявлення порушень накладатимуть штраф і на водія, і на власника транспорту (перевізника).