Новина

У Рівному запрошують на презентацію перевидання книги «Україна Incognita»

17:01, 09 Вересня

зображення новини

У вівторок, 13 вересня, місто Рівне відвідає головний редактор газети «День» Лариса Івшина, щоб презентувати ювілейне перевидання книги «Україна Incognita». Перше видання книги побачило світ ще 20 років тому.

Лариса Івшина щоденно робить свій внесок у розвиток громадянського суспільства, культури та публіцистики.

Провідна ідея цієї праці: українці мають думати про майбутнє, а для цього конче потрібне безперервне перенавчання нашої нації, потрібна надійна історична лоція. Є всі підстави стверджувати, що «Україна Incognita» є саме такою.

Усіх охочих запрошують відвідати презентацію та особисто поспілкуватися з Ларисою Івшиною.

13 вересня, галерея Євро Арт. Початок о 17 годині.

Книга «Україна Incognita» – це справді віха, адже ця книга, присвячена маловідомим, але важливим сторінкам і постатям в історії України, започаткувала цілу Бібліотеку «Дня», що зараз налічує понад 50 позицій. Понад те, «Україна Incognita» спонукала до появи тренду в українському суспільстві — інтересу до української історії і дослідження її маловідомих чи перекручених сторінок.

Більше про книгу можна дізнатися за посиланням.

Регіональний тур здійснюється за сприяння Благодійного фонду підтримки ініціатив газети «День» та в рамках проєкту «Адвокати громад», що імплементується ГО «АНТС» за підтримки European Endowment for Democracy.

Про це повідомляє Рівненська міська рада.