Новина

У Рівному водій маршрутки не хоче возити дітей Героя Небесної Сотні

11:40, 12 Листопада

зображення новини

Вдова Героя Небесної сотні Опанасюка Валерія – Вікторія написала у фейсбук про систематичне небажання водіїв маршруту № 58 не возити їхніх дітей. Окрім того, що діти напів-сироти, родина має статус “Багатодітної сім’ї”, адже без батька лишилося четверо дітей.

Крайній випадок, коли водій відмовився підвозити дітей трапився вчора, 11 листопада. Сім’я проживає у районні Тинного, діти їздять цим маршрутом до навчального закладу, музичної школи та на гуртки.

Ми родина Героя Небесної сотні Опанасюка Валерія. Проживаємо в р-ні Тинного. Мої діти їздять 58 маршрутом до школи, на…

Опубліковано Валерий Опанасюк Понеділок, 11 листопада 2019 р.

Нагадаємо:

Опанасюк Валерій Адамович  — автомеханік, учасник Революції Гідності. Герой України. Герой Небесної Сотні. Загинув 20 лютого 2014.

За активну життєву позицію цього чоловіка товариші по барикадах охрестили «Валєрою Тризубом». Ішов на передову, хоч удома чекали четверо дітей. У найскладніші моменти завжди був на Майдані.

Жертовний, добрий, життєрадісний. Не належав до жодної з партій, щиро вірив у Бога.

В майданівському наметі в Києві, де зупинялись рівняни, він бував постійно, причому завжди у найскладніші часи протистояння. Його знало багато рівнян, які бували на Майдані. Цілими днями чергував на барикадах, допомагав новоприбулим протестувальникам. Якщо хтось легко вбраний, завжди сам шукав і пропонував тепліший одяг. Сам ходив завжди в утепленій, але непридатній для зими кофті, в якій і приїхав.

20 лютого 2014 року ЄвромайданSOS опубліковав таке оголошення про розшук Валерія з Рівного.
…Куля влучила Валерію в серце, коли він намагався відтягнути пораненого у безпечне місце.

Прощання з Валерієм Опанасюком та ще з двома активістами (27-річним Олександром Храпаченком та 54-річним Георгієм Арутюняном відбулося в неділю, 23 лютого 2014 у Рівненському облмуздрамтеатрі.

НАГОРОДИ
Звання Герой України з удостоєнням ордена «Золота Зірка» (21 листопада 2014, посмертно) — за громадянську мужність, патріотизм, героїчне відстоювання конституційних засад демократії, прав і свобод людини, самовіддане служіння Українському народу, виявлені під час Революції гідності
Медаль «За жертовність і любов до України» (УПЦ КП, червень 2015) (посмертно)