Новина

У Рівному відзначили Всеураїнський день бібліотек

10:12, 01 Жовтня

зображення новини

У Всеукраїнський день бібліотек працівники книгозбірень не лише відзначили кращих фахівців своєї галузі, а й ділилися досвідом із власних успішних практик популяризації бібліотечної справи та залучення коштів.

Окрім того упродовж дня для всіх небайдужих бібліотекарі провели ряд фахових майстерень, дискусій, екскурсій та квестів, у головному ж холі обласної книгозбірні працювала персональна виставка графіки та фото Олександри Промської.

Від імені депутатського корпусу Рівненської обласної ради працівників книгозбірень області привітали заступник голови ради Олексій Бучинський та очільниця постійної комісії з гуманітарних питань Алла Черній.

“Сьогодні ми маємо чудову нагоду відзначити роль бібліотек у житті кожного українця і підростаючого покоління зокрема. Це також можливість привернути увагу суспільства до ролі і високої місії бібліотекаря — просвічувати, навчати орієнтуватися у потоці інформації, сприяти оволодінню навичками пошуку та оволодіння суспільних знань. Вітаємо вас та дякуємо за наполегливу та старанну роботу із осучаснення ролі бібліотек у житті українців”, – зазначив Олексій Бучинський.