Новина

У Рівному відзначили кращих поліцейських та вручили 52 нових службових авто

15:23, 13 Вересня

зображення новини

На центральній площі Рівного у п’ятницю, 13 вересня, відбулося нагородження кращих патрульних поліцейських Західного регіону та передача сертифікатів на отримання 52 нових службових авто.

В урочистостях узяли участь начальник Департаменту патрульної поліції Євгеній Жуков та його заступник Олексій Білошицький, керівники та працівники Управлінь патрульної поліції Західного регіону, Головного управління національної поліції (ГУНП) в Рівненській області, рівняни та гості міста.

Як зазначає офіційний сайт Національної поліції, автопарк Управління патрульної поліції Рівненської області поповнився десятьма новенькими «Skoda Rapid». Як зауважив начальник ГУНП в Рівненській області Людвіг Файт, поповнення автопарку — це одна із складових у впровадженні реформи поліції.

За вагомий внесок у справу боротьби зі злочинністю та високий професіоналізм відзначили працівників з 8 управлінь патрульної поліції — Волинського, Чернівецького, Закарпатського, Хмельницького, Тернопільського, Івано-Франківського, Львівського та Рівненського.

Серед поліцейських яких нагороджували ті, хто затримували небезпечних зловмисників, допомагали громадянам у критичних ситуаціях, рятували людей від неминучої смерті.