Новина

У Рівному відкрився Пластовий центр

10:02, 05 Вересня

зображення новини

У Рівному для пластунів відкрився ще один сучасний Пластовий центр Станиці Рівне, в якому молодь отримає нові можливості для розвитку. Пласт – українська скаутська організація, яка сприяє всебічному, патріотичному вихованню та самовихованню дітей і молоді на засадах християнської моралі.Про відкриття центру повідомляє Дитячо-юнацький Пластовий Центр міста Рівного.

Новий пластовий простір на Ювілейному офіційно відкрито.

“Ми дуже вдячні команді, яка допомогла втілити неймовірні ідеї в життя”, – повідомляє пресслужба Дитячо-юнацького Пластового Центру міста Рівного.

У міській раді підкреслили, що у Рівному надзвичайно потужним є пластовий рух:

“Пласт – це про патріотів, яких об‘єднує ідея «Бути вірним Богові і Україні».
У цих словах так багато зусиль та праці, багато добрих справ на благо держави та виховання підростаючого покоління. Скільки патріотичних проектів реалізовано за ініціативи пластунів. А те, як вони виховують підростаюче покоління патріотів, викликає захоплення та повагу.

Тож тепер в Рівному для пластунів запрацює ще один сучасний Пластовий центр – Пласт Станиця Рівне.”

Коли у лютому розпочали ремонт приміщень, за тиждень усі роботи різко мусили зупинити через початок повномасштабної війни і блокування капітальних видатків. Але пластуни і працівники центру шукали можливості для завершення робіт з поліпшення приміщення.

Більше ніж за півроку спільними зусиллями батьків, благодійних організацій, людей доброї волі, приміщення для Пластової Станиці, повністю привели до ладу.