Новина

У Рівному відкрили тимчасовий пункт для ПЛР-тестування

12:44, 25 Січня

зображення новини

У Рівному щоранку утворюються довжелезні черги на ковід-тестування. Адже захворюваність на COVID-19 серед мешканців Рівненщини впродовж останнього тижня зросла більше ніж у двічі в порівняні з попереднім тижнем.

Відтак, 25 січня в Рівненському діагностичному центрі розпочав роботу додатковий пункт забору біоматеріалів для ПЛР-тестування. Бригади медиків від Центрів ПМСД «Центральний» та «Північний» Рівного забезпечуватимуть забір зразків для проведення ПЛР-діагностики для своїх задекларованих пацієнтів. 

Графік роботи тимчасового пункту: з 8:15 до 10:30, з понеділка по п‘ятницю на базі Рівненського обласного клінічного лікувально-діагностичного центру ім.В.Поліщука (РОКЛДЦ).

Функціонуватиме він до моменту зниження рівня кількості скерувань на тестування COVID-19 методом полімеразної ланцюгової реації.

“Пацієнтам ЦПМСД «Центральний» та ЦПМСД «Північний» міста Рівного, які звертатимуться до свого сімейного лікаря для проведення діагностики на COVID-19, варто бути досить уважними. Сімейні лікарі цих ЦПМСД при виписуванні направлення на ПЛР-тестування зазначатимуть пацієнту в який пункт забору аналізу їм звертатись та у який час аби уникнути черг та зайвих контактів“, – зазначають в Управлінні охорони здоров’я.

Пункти забору зразків для ПЛР-тестування за направленням сімейного лікаря діють:

– для пацієнтів КНП «ЦПМСД «Центральний» РМР – в приміщенні ЦПМСД «Центральний» по вул.Драгоманова, 7 та в приміщенні РОКЛДЦ (в актовій залі на І-му поверсі) по вул. 16 липня, 36, м.Рівне
– для пацієнтів КНП «ЦПМСД «Ювілейний» РМР – в приміщенні ЦПМСД «Ювілейний» по вул. Макарова, 3
– для пацієнтів КНП «ЦПМСД Північний» РМР – в приміщенні ЦПМСД «Північний» по вул. Фабрична, 10 та в приміщенні РОКЛДЦ (в актовій залі на І-му поверсі) по вул. 16 липня, 36, м. Рівне
– для пацієнтів відділення ЗПСМ КНП «Міська лікарня #2» РМР – в приміщенні Міської лікарні #2 м.Рівне по вул. О.Олеся, 13
– для пацієнтів відділення ЗПСМ КНП «Міська дитяча лікарня» РМР – в приміщенні Міської дитячої лікарні по вул. Чорновола, 72, м.Рівне.

Про це повідомила Рівненська міська рада.