Новина

У Рівному відбудеться Міжнародний турнір зі спідвею

16:37, 20 Червня

зображення новини

Наступної суботи, 26 червня, у Рівному 0 16:00 запланований Міжнародний турнір зі спідвею до Дня молоді за участі гонщиків з Польщі, Литви, Данії та України.

Однак, як у Рівному не буде півфіналу чемпіонату Європи. Про це пише ЧаРівне.

Як повідомив голова Клубу вболівальників рівненського спідвею Сергій Головня, 16 червня був останній день, коли Європейські Федерації мали надіслати списки учасників півфіналу чемпіонату Європи зі спідвею у Рівному, який мав відбутися 26 червня, Федерації таких країн, як Фінляндія, Норвегія та Італія відмовились від участі у змаганнях в Україні.

«Не дивлячись на те, що усім учасникам змагань організаторами було надіслано роз’яснення щодо обмежень та загальної ситуації в країні вцілому, спричинених пандемією COVID-19, а також правил проїзду кордону, Федерації таких країн, як Фінляндія, Норвегія та Італія відмовились від участі у змаганнях в Україні. Тому проведення півфіналу №1 в якому мали розігруватись три путівки до фіналу чемпіонату Європи серед пар у французькому Маконі виявились недоцільними», – зазанчив Головня.

Також він додав, що подібна ситуація наразі складається і в Угорщині. 10 липня на треці у Надьхалаші відбудеться півфінал №2 парної першості. За погодженням з FIM-Europe та ФМСУ українська пара у складі Олександр Локтаєв та Марко Левішин стартуватиме у цій відбірці.

«До позитивних новин можна віднести те, що знову ж таки за погодженням з FIM-Europe Фінал чемпіонату Європи серед пар у 2022 році гарантовано відбудеться в Рівному. Сподіваємось, що вже найближчим часом ми не будемо змушені стикатися з проблемами такого роду», – каже Сергій Головня.