Новина

У Рівному в парку Шевченка відбувся фестиваль лижних гонок

12:33, 01 Лютого

зображення новини

У неділю, 31 січня, в центральному парку Рівного пройшов фестиваль лижних гонок. Змагання пройшли для ветеранів фізичної культури і спорту, а більш як за тиждень свої сили випробують студенти. Про це розповідає Суспільне.

Микола Петренчук, директора “Спорт для всіх” на Рівненщині, розповів, що до заходу приєдналось багато аматорів, які у свій час виступали і в лижних гонках, і зимовому поліатлоні.

“Сьогодні акцент на ветеранів фізичної культури і спорту. В нас є вікові категорії 30+, 40, 50, 60 і 70 +. Виступають чоловіки, виступають жінки, з Млинова приїхали представники, рівняни. Сподіваємось, до п’яти десятків учасників має бути”, – зазначає Микола Петренчук.

Для змагання в парку Шевченка проклали трасу довжиною в 1 кілометр по колу. Молодша вікова група 30-40+ проходить дистанцію у три кілометри, а старші – один кілометр.

“Проводимо фестиваль спільно з Асоціацією ветеранів фізичної культури і спорту Рівненщини. Планується, що за тиждень – півтора в парку Шевченка ми також хочемо провести змагання з лижних гонок серед студентів навчальних закладів”, – додав Микола Петренчук.

Організатор каже, що готував трасу протяжністю 330 метрів майже тиждень.

“Це сніг допоміг, я підкидав, підкидав, орієнтовно на тій трасі 45 тонн снігу. Я люблю щось робити, в мене з руками все в порядку. Це моє дитинство, моя молодість, лижі – це для мене все”, – сказав президент Асоціації ветеранів фізичної культури та спорту Рівненщини Іван Давидюк.

Переможці отримають призи від відділення Національного олімпійського комітету і грамоти, зазначив директор центру “Спорт для всіх”.