Новина

У Рівному привітали рятувальників із професійним святом

14:53, 16 Вересня

зображення новини

Напередодні професійного свята, рятувальників Рівненщини привітали зі святом. Урочистості відбулись на території державної пожежно-рятувальної частини Рівного. Про це повідомили в Рівненській ОДА. 

«Державна служба з надзвичайних ситуацій України має найвищий рівень довіри населення. І це не простий рейтинг, це сповнення поваги до самопожертви, яку ви проявляєте, – звернувся до особового складу голова Рівненської ОДА Віталій Коваль. – Це найвища оцінка вашої гуманної та небезпечної роботи. Дякую за високий професіоналізм, героїзм та мужність».

Підчас спілкування із особовим складом, голова ОДА запевнив, що взаємодія служби з облдержадміністрацією буде збережена, а попередні позитивні ініціативи продовжуватимуться. Віталій Коваль вручив рятувальникам Почесні грамоти ОДА, а також сертифікат на отримання пожежно-рятувального обладнання.

Керівник Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій в Рівненській області Сергій Крук подякував за підтримку служби усіма гілками влади, а підрозділу – за самовідданета професійне виконання службових обов’язків.

Підчас урочистостей рятувальники отримали медалі за жертовність, відомчі відзнаки ДСНС України та МВС, почесні грамоти. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих під час виконання обов’язків під час сучасної російсько-української війни.