Новина

У Рівному проходить чемпіонат з екстремальної їзди на велосипеді

17:56, 24 Вересня

зображення новини

Чемпіонат України з екстремальної їзди на велосипеді проходить в Рівному. Учасники з усієї країни прибули аби показати свою майстерність та позмагатись за місце в збірній. Про перебіг гонки та емоції учасник розповідають у матеріалі Ангеліни Васькевич на каналі ITV.

158 учасників, 18 команд та 8 вікових категорій. Вчора в Рівному розпочався чемпіонат України з екстримальної їзди на велосипеді – маунтенбайку. Спортсмени з різних областей зібрались аби показати свій рівень та довести, що гідні того аби бути у складі національної збірної України.

Це досить велике представництво, тут пробують сили всі молоді, всі здібні і проявляють себе. Іде пошук і більш талановитих. Сьогодні ми дивимось на всю молодь, потім тренерська рада буде роздивлятись ці результати і дивитись на більш талановитих людей , запрошувати в склад збірної команди для подальшої підготовки та участі в змаганях, – В’ячеслав Федорчук заслужений тренер України

Серед учасників гонки є й досвідчені спортсмени, котрі неодноразово представляли Україну на змаганнях світового рівня. Серед них чотирьохразовий учасник олімпійських ігор – Сергій Рисенко. Участь в чемпіонаті бере в категорії – “чоловіки, еліта”.

Для дітей молодших школа хороша. Ну і для нас, дорослої категорії “еліта”, яка представляє інтереси країни на міжнародній арені. Виглядає доволі таки добре, тут спробувати свої технічні навички, великий урок для всіх, – Сергій Рисенко учасник 4 олімпійських ігор

Змагання будуть тривати до 26 вересня. Погода бойового настрою спортсменів не псує. Кажуть – дощ для маунтенбайку не завада.