Новина

У Рівному продавці з ринку збиралися під стінами міськради

11:02, 10 Лютого

зображення новини

У вівторок, 9 лютого, біля Рівненської міської ради зібралися приблизно сімдесяти продавці ринку на вулицях Шевченка, Пересопницька та Полуботка. Облаштували тимчасовий ринок ще у лютому 2020 року. Але час, на який дозволили роботу, закінчується 21 лютого. Про це розповідає Суспільне.

“Ми просимо міську владу, аби продовжили термін нашої ярмарки на рік, аби люди могли працювати. Карантин, в країні криза, у людей немає де заробляти. Зараз у нас є інформація, що ярмарок мають продовжити тільки на три місяці, а далі на даному місці планують зробити парковку й односторонній рух”, – зазначив продавець Богдан Коток.

Чоловік додає, що підприємці пережили два локдауни, а дехто з торговців поїхали на заробітки у Польщу, щоб забезпечити свої сім’ї.

Продаці зібрались аби почути коментарі посадовців. Там вони розгорнули плакати і вимагали зустрічі з міським головою, викрикуючи “Мера, мера!”.

До натовпу вийшов заступник міського голови та запросив групу пікетувальників на перемовини.

“Від підприємців лунало схвилювання, що до них дійшли чутки про будівництво паркінгу, закриття ринку і так далі. Це на 100% недостовірна інформація, бо рішення когось виганяти – таких рішень не приймається. Теж було пояснено, що є законодавче поле, в якому треба діяти. Ярмаркова діяльність – це не на три роки чи на рік, було все показано, ми поспілкувалися і ви бачили, що всі вийшли спокійні і з розумінням ситуації”, – прокоментував зустріч Ігор Кречкевич.

Після зустрічі продавці залишилися задоволеними. Зі слів підприємця Богдана Котка, є домовленість щодо продовження терміну дії ярмарку і їх запевнили, що робити на його місці парковку зараз влада не збирається.

Питання організації роботи ярмарку планують розглянути на найближчому засіданні міськвиконкому, орієнтовно – 16 лютого.