Новина

У Рівному презентують ретроспективну виставку “Жінка і кіт”

18:03, 28 Січня

зображення новини

Галерея європейського живопису «Євро-Арт» презентує ретроспективну виставку визнаного у світі українського живописця Володимира Гарбуза «ЖІНКА І КІТ».

Художник належить до тієї формації митців, які проклали шлях до якісно нової української культури, у якій традиції, ментальні коди епох переплелися із найновішими пошуками, які часом випереджають найавангардніші злети світового модерну.

Попри те, що Володимир Гарбуз – художник жанрово різноманітний і технічно багатогранний, до написання оголеної з котом він періодично повертається знову і знову, починаючи з 1977 року. Образи, представлені на понад 20 полотнах, автор пропонує трактувати не натуралістично, а символічно.

Митець переконаний, що сучасний глядач потребує не просто художньо якісних творів для споглядання, а прагне, насамперед, відчувати себе співучасником художнього дійства. Відтак, його живопис – це своєрідний колористичний поліфонізм експресії і кольору, який виривається із усталеної форми, з окресленої художником площини, немов розростається в просторі, часі, зрештою, у нашому сприйнятті.

Вхід вільний!