Новина

У Рівному презентують мистецький альманах «Повстанська ватра»

09:33, 29 Жовтня

зображення новини

Митці є камертон суспільного настрою, вони осмислюють та переосмислюють події , що відбувалися відбуваються і передчувають те, що відбудеться. Власне, в такому жанрі має відбутися презентація мистецького альманаху «Повстанська Ватра».

Захід пройде вже 1 листопада у Рівненській обласній бібліотеці для молоді (вул. Київська, 18). Це міжнародний мистецький авторський проєкт Тараса Більчука «Шляхами наших перемог» реалізований у рамках Всеукраїнського місячника «Край повстанської слави».

Саме видання спрямоване на осмислення почуття патріотизму XX – XXI століття у діалозі з художниками, скульпторами, письменниками, які спостерігали, передчували і переживали зміни в житті України.

Також у книзі вміщені історичні патріотичні листівки котрі слугують ілюстрацією буремного періоду нашого краю.  Особливою родзинкою видання вкладка з поштівками, які можна використати як подарунок, відірвавши по спеціальній лінії згину. Ці листівки Тарас Більчук створив спільно з поетесою Іриною Мельник у 2017 році, де було поєднано картину і поезію. Саме Ірина презентуватиме альманах широкому загалу.

Видання здійснене у такому вигляді, яким його бачив за життя Тарас Більчук. Видавництво здійснене за сприяння Сергія Кондрачука .