Новина

У Рівному презентують “Книгу року ВВС”

11:38, 28 Лютого

зображення новини

У суботу, 29 лютого, в Рівному презентують роман Тамари Горіхо Зерня “Доця”. Зустріч з авторкою та презентація відбудуться о 18.00 годині в Книгарні “Є”. Вхід вільний.

До слова роман “Доця” отриав звання “Книга року ВВС” – 2019. Також спеціальну премію “Львівського книжкового фестивалю”, звання найкращий роман року по версії “Черкаського книжкового фестивалю” та спеціальну премію “Найкращий художній роман” рейтингу “Літакцент”.


Це роман про війну, щирість, страх, а головне – надію.

Ця книга про любов. У ній немає жодного слова на “лю…”, але вона про любов. Про магію, не лубочну, розтиражовану з екранів телевізора, а справжню, від роду і кореня, коли пірнаєш з головою у Прадавній Океан і виринаєш звідти з рибиною в зубах. І ще про відвагу. Про безумовну відвагу знайти своє, впізнати його, впертися руками і ногами і нікому не віддати. Свій дім, свою батьківщину, своє серце, своє право ходити з високо піднятою голово.” – так починаються анотація до книжки Тамари Горіха Зерня.

Події роману розгортаються навесні-влітку чотирнадцятого року у Донецьку. Донбас – це точка обнуління, місце сили, де прозвучали найважливіші запитання. І тільки там заховані потрібні відповіді. Та де все починалося, там все і завершиться, коли історія пройде чергове коло, і вічний змій Уроборос знову вкусить себе за хвіст. Саме тут героїня втратила родину, дім, роботу, ілюзії – і саме тут зібрала уламки життя заново, віднайшла новий смисл і нову опору. Крок за кроком читач спостерігає процес трансформації, переродження гречкосія у воїна. Ця книга назавжди змінила того, хто її написав, і змінить кожного, хто її прочитає. Бо війна – це коли ти їси землю. І що важливіше, коли годуєш землею.