Новина

У Рівному на Покрову пройде фестиваль лірників

14:29, 05 Жовтня

зображення новини

В місті Рівне з 12 по 14 жовтня проходитиме Міжнародний фестиваль «ЛіраФест». Захід покликаний відродити традиції лірництва й кобзарства в Україні. У цьогорічному фестивалі візьмуть участь лірники й кобзарі з багатьох регіонів України, а також гості з Польщі і Білорусі . Фестиваль приурочений до свята Покрови Пресвятої Богородиці, Дня захисника України , Дня українського козацтва та 77-річниці створення УПА.

У програмі фестивалю: лірникування та кобзарювання біля храмів і на вулицях міста, святковий концерт на Майдані Незалежності, презентації інструментів і способів їх виготовлення, майстер-класи народних білоруських, польських та українських танців у супроводі традиційних інструментів та ліри.

Фестиваль проходитиме за підтримки Рівненської міської ради та Рівненського міськвиконкому.

Засновниками та організаторами фестивалю є: Управління культури і туризму Рівненського міськвиконкому, Етнокультурний центр Рівненського міського Палацу дітей та молоді, Громадська організація «Молодіжне творче об’єднання «Древлянські джерела».
Співорганізаторами фестивалю є: Рівненське обласне відділення Національної всеукраїнської музичної спілки, Рівненська обласна філармонія та Рівненський обласний краєзнавчий музей.