Новина

У Рівному гасили пожежу, якої не було

08:37, 05 Жовтня

зображення новини

Вчора, 4 жовтня рятувальники провели тактико-спеціальні навчання по гасінню умовної пожежі та проведення рятувальних робіт на одному з найбільших нічних клубів міста Рівне «Лагуна». Про це повітомили в головному управлінні з надзвичайних ситуацій Рівненської області.

Згідно тактичного задуму, внаслідок порушення правил пожежної безпеки при експлуатації електричного обладнання виникла пожежа в танцювальному залі з подальшим розповсюдженням вогню по конструкціях перекриття та покрівлі.

При проведенні навчань рятувальниками було відпрацьовано організацію та тактику гасіння пожеж, проведено тренування персоналу закладу в організації евакуації людей. Участь у навчаннях взяли керівництво та начальники караулів міських пожежних частин ДПРЗ-3 ГУ ДСНС України у Рівненській області.

В ході теоретичної частини офіцери Держслужби з НС детально вивчили характеристику та особливості об’єкту з масовим перебуванням людей.

На завершення тренувань з працівниками закладу було проведено інструктаж з питань пожежної безпеки та цивільного захисту.