Новина
У Рівному дозволили тренуватись скелелазам
15:22, 25 Червня

У Рівному комісія з питань ТЕБ і НС дозволила тренуватися скелелазникам на “Голові козака” у парку Хімік.
Дозвіл надали на тиждень. Якщо зауважень до діяльності альпіністів не виникне – тренування продовжать.
Крім цього, до міського голови Рівного звернулися представники фітнес-клубів міста з вимогою відкрити тренажерні зали. Володимир Хомко порадив тренерам написати звернення і комісія розгляне його на наступному засіданні.
