Новина

У Рівному деякі маршрути автобусів скоротять

13:34, 26 Лютого

зображення новини

Нещодавно на сайті Рівненської міської ради опублікували петицію “Транспортна розв’язка” з пропозицією продовжити маршрут 34 та зробити кінцевою зупинку “Городище” або запустити окремий маршрут, який зв’язуватиме місто з цією зупинкою.

Читайте також: Продовження руху маршрутного таксі №34 до Городища незаконне – міськрада

Та в управлінні транспорту відмовляють і кажуть, що змушені будуть скоротити міські маршрути автобусів, які їздять з Рівного до Колоденки, Тинного та Білої Криниці. Про це розповідає Рівне.Вечірнє.

“Мені відомо, що петиція з таким проханням зареєстрована на сайті Рівненської міської ради. Але зробити те, що викладено в ній, неможливо. Адже це суперечить закону. В Законі України “Про автомобільний транспорт” визначено, що міський маршрут – це той, який не виходить за межі міста. Оскільки Городище — окрема громада, то міський транспорт туди курсувати не може.”, – зазначає міський голова Рівного Олександр Третяк.

У січні на спільній нараді влада отримала зауваження від поліції щодо того, що рівненський міський транспорт здійснює перевезення за межі міста. Йдеться про маршрути №58, який їде в Колоденку, №47, який їде до розважального комплексу “Хутір”, та №34-А, що їздить до Білокриницького кооперативу. Ці маршрути потрібно переглянути, інакше в поліції їх не погодять, як розповідає в.о. начальника управління транспорту Дмитро Царук.