Новина

У Рівненському театрі ляльок сьогодні зіграють особливу виставу

16:39, 30 Листопада

зображення новини

Театральна постановка«Оскар і Рожева пані» –  є спільним проєктом Рівненський академічний обласний театр ляльок та Школи театрального мистецтва. Створена за романом сучасного французького письменника та драматурга Еріка-Емануеля Шмітта. Режисер вистави – Андрій Окладов.

Це щемлива історія про листування безнадійно хворого хлопчика з Богом. У своїх листах дитина просить про милосердя, гармонію та любов у всьому світі. А посередником між Оскаром та Всевишнім стає дивовижна жінка – сестра милосердя.

Кошти, зібрані від вистави, підуть на лікування сімнадцятирічної Олександри Яушкіної, якою опікується Благодійний Фонд “Скарбниця Надії”/Мар’яна Рева.

На сцені театру ляльок виставу зіграють не вперше. Благодійні квитки можна придбати в касі театру. Початок вистави о 18.00 годині.

“Ми вирішили відновити благодійну ініціативу і через театральне мистецтво допомогти конкретній дитині одужати. Адже розуміємо, що незважаючи на виклики війни, діти в Україні продовжують хворіти і також потребують нашої підтримки, – пояснив заступник директора театру Роман Микитюк.

Нагадаємо, що Рівненський академічний обласний театр ляльок з 24 лютого розширив свою діяльність. Тут не лише не припинили ставити вистави, а й розпочали чимало нових проєктів. Більшість з яких – задля емоційної підтримки рівнян та внутрішньо переміщених осіб.

Так, щосереди на сцені театру мають можливість виступати різні театральні колективи, не лише з Рівного та нашої області. Ця благодійна вистава також відбуватиметься в рамках ініціативи “Вільна сцена”.