Новина

У Рівненському суді продовжують справу мастифів Юрія Бойка

18:59, 27 Травня

зображення новини

У Рівненському міському суді завершили розглядати другий том доказів у справі мастифів Юрія Бойка.

Під час засідання були присутні адвокати Зражевський, Мартинов, обвинувачений Бойко, представник потерпілого Мовчун та прокурор Полюхович.

Захист укотре спробував оголосити про відвід прокурору Костюку, який у цій справі є старшим групи прокурорів, однак суддя Яковлєв таке клопотання відхилив.

Протягом засідання Бойко та адвокати постійно наголошували на неспроможності Бойка забрати з території Радіозаводу вольєри та собак, адже в нього нема на те фізичної та технічної спроможності. Виникає питання: яким чином ті вольєри та мастифи опинилися на території Радіозаводу, який є власністю громади м. Рівного?

Також з розгляду доказів стало зрозуміло, що старший державний виконавець Державної виконавчої служби Кирилюк неодноразово штрафував Юрія Бойка за невиконання рішення Верховного Суду від 2018 року, де йдеться про демонтаж вольєрів із псами.

Після завершення другого тому доказів прокурор Полюхович заявив, що третій том доказів знаходиться у прокуратурі, а також у зв’язку з невідкладними слідчими діями попросив оголосити перерву.

Наступне засідання відбудеться 04 червня 2021 року о 15-00 в Рівненському міському суді.