Новина

У Рівненському районі побудують нову школу

12:29, 08 Листопада

зображення новини

У селі Вересневе, що у Рівненському районі, будуватимуть гімназію та заклад дошкільної освіти. Передпроектні пропозиції обговорили 7 листопада, на відповідній нараді. Адже така необхідність в селі виникла давно.

Великоомелянський сільський голова Оксана Курганська пояснює, що нині 22 дітей, які проживають у селі Вересневе, навчаються у Великоомелянській школі-гімназії. Ще 150 – у рівненських ЗОШ.

«Новозбудована гімназія буде розрахована на 9 класів по 20 дітей. А дошкільний заклад – на 115 діток. Заклад дошкільної освіти включатиме в себе 6 груп, одна з яких інклюзивна», – каже начальник відділу освіти Рівненської райдержадміністрації Олександр Набочук.

Проектанти майбутньої гімназії та дитсадка, розповідають, що фасад приміщення виконаний через призму Нового освітнього простору та сучасного підходу до планування навчального закладу. Також, приміщення буде поділено на два блоки. Відповідно, один з яких – це буде садочок, а інший – школа.

Передбачається будівництво і харчо- та медблоків, спортивного залу, спортивних зон на території навчального закладу.

«Окрім того, майбутню гімназію та заклад дошкільної освіти планується опалювати твердим паливом. Для цього буде збудовано котельню», – каже в.о. голови Рівненської райдержадміністрації Сергій Подолін.