Новина

У Рівненському районі найбільше декларацій уклали з лікарями Клеванської амбулаторії

10:04, 21 Жовтня

зображення новини

65 700 тисяч декларацій з лікарем на медичне обслуговування уклали в Рівненському районі. Повідомляє Рівненська районна державна адміністрація.

Першу позицію з укладання угод займає амбулаторія, яка обслуговує населення у Клевані. У відсотковому значенні – це 116%.

На другому місці за підписанням декларацій з сімейними лікарями розмістилася амбулаторія, яка обслуговує Олександрію та прилеглі села. Їхня цифра – 107%.

Амбулаторія, в яку звертаються жителі Городка та села Метків, займає третю позицію. Тут підписаних декларацій – 85%.

Четверту сходинку із загальною кількістю у 78% посідає амбулаторія в Оржеві.

Нагадаємо, що сьогодні пацієнт може обирати лікаря в будь-якому закладі та місті, не зважаючи на територіальну прописку чи проживання. Медзаклади району – не є виключенням, і лікарів «первинки» в цих закладах активно обирають пацієнти і з найближчих населених пунктів.

З причини досягнення повного ліміту пацієнтів на медичне обслуговування лікар може відмовити у підписанні декларації з вами. Поспішайте з вибором лікаря, ви маєте обрати того спеціаліста, який буде вашим порадником, до якого можна звернутися в будь-який час, і він або вирішуватиме сам, як вас лікувати, якщо це буде в його повноваженнях, або скеровуватиме вас до вузьких спеціалістів, які, на його думку, вам потрібні, щоб встановити правильний діагноз або тактику лікування.