Новина
У рівненському облмуздрамтеатрі стартує новий сезон
17:21, 12 Вересня

У Рівненському обласному музично-драматичному театрі 19 вересня розпочинається новий сезон із вистави “Гамлет”.
Про це повідомляє пресслужба театру.
“До уваги глядача пропонуємо класичну історію про моральність і безчестя у новому прочитанні режисера та в геніальному, сучасному перекладі Юрія Андруховича“, – йдеться у повідомленні.
