Новина

У молитві за Україну: військовослужбовиці НГУ та дружини полеглих воїнів здійснили паломництво

17:32, 26 Травня

зображення новини

Військовослужбовиці рівненського підрозділу Національної гвардії України разом із дружинами загиблих побратимів відвідали Свято-Миколаївський Жидичинський чоловічий монастир. Паломництво стало для учасниць нагодою для спільної молитви, духовного відновлення та підтримки у складний час війни.

Про це повідомили на сторінці “Військової частини 3055 Національної гвардії України”.

Свято-Миколаївський Жидичинський чоловічий монастир — один з найдавніших духовних осередків Волині з майже тисячолітньою історією.

Для учасниць поїздка стала особливим моментом єднання, внутрішнього переосмислення та духовної підтримки. Під час спільної молитви вони просили захисту для України, сили для військових на передовій та вшанували пам’ять захисників, які віддали життя за свободу держави.

Капелан рівненського підрозділу НГУ отець Іван Хміль наголосив, що духовна опора сьогодні є надзвичайно важливою для військовослужбовців.

«Сила духу формується не лише на полі бою, а й у молитві та здатності знайти внутрішню рівновагу. Такі паломництва допомагають відчути підтримку, єдність і відновити сили», — зазначив священнослужитель.

Дружина загиблого нацгвардійця Ангеліна Коробчук поділилася, що поїздка допомогла їй знайти внутрішній спокій та полегшення.

«Важливо відчувати не лише людську, а й духовну підтримку. Саме вона допомагає знаходити сили жити далі», — сказала жінка.

Паломництво стало для родин загиблих воїнів і військовослужбовиць простором пам’яті, молитви та взаємної підтримки. У час війни саме віра, єдність і турбота одне про одного допомагають вистояти та зберігати вдячність тим, хто пожертвував життям за Україну.