Новина

У Млинові створено Мистецьку вуличну резиденцію Ходкевичів

18:00, 26 Жовтня

зображення новини

Цієї осені на території садиби князів Ходкевичів ХVІІІ століття, у приміщенні якого розташовано Млинівський краєзнавчий музей, було створено новий подієвий майданчик для проведення різноманітних культурних та освітніх заходів.

Мистецька вулична резиденція Ходкевичів – це нова форма взаємодії історії та інновацій, активізації громади та приваблення туристів, відкритий майданчик для створення якісного культурного продукту на Рівненщині.

Проєкт реалізовується  Млинівською селищною радою у партнерстві з ГО «Агенція сталого розвитку міста» та Рівненською обласною державною адміністрацією, у межах обласного конкурсу проєктів розвитку територіальних громад Рівненщини.

У межах проєкту на території парку, що теж є пам’яткою садово-паркового мистецтва XVIII ст, встановили туристичні інформаційні стенди, облаштували локацію лавами та смітниками, придбали вуличні меблі, намети та технічне оснащення для проведення різноманітних подій на території музею.

Повідомляється, що тепер у Млинівському краєзнавчому музеї всі бажаючі зможуть організовувати майстер-класи, концерти, кінопокази, лекторії, тренінги, туристичні воркшопи тощо. Резиденція стане додатковим засобом для активізації туризму, адже сприятиме проведенню цікавих мистецьких заходів для яких раніше в Млинові не було відповідної локації. Кошти від роботи резиденції будуть спрямовані на покращення функціонування Млинівського краєзнавчого музею, співробітники якого власне і опікуватимуться резиденцією.


Організатори очікують нових відвідувачів Млинівського краю, а мешканців Млинова закликають разом створювати якісний відпочинок та творити нову історію свого селища.