Новина

У місті на Рівненщині підприємці мітингують проти карантинних обмежень (ВІДЕО)

15:09, 25 Серпня

зображення новини

Сьогодні, 25 серпня, підприємці Острога вийшли на мітинг до стін міської ради, щоб висловити свій протест проти запровадження “червоної зони” в місті. Про це повідомляють Rivne.Media.

Люди обурені тим, що не мають можливості працювати.

Читайте також: Новий розподіл карантинних зон затвердили на Рівненщині

Наше місто потрапило до червоної зони. Ми пояснювали людям, що лише виконуємо те, що було ухвалено на рівні держави. Однак вони розповідають про всілякі заяви, які стосуються послаблення карантину для бізнесу. Я людина, яка звикла вірити документам, а не словам. На жаль, міська влада не має ніякої можливості послабити карантин. Тому будемо збирати позачергову сесію міської ради та направляти звернення до державної комісії з ТЕБ та НС. Адже цього вимагають наші підприємці. – прокоментував міський голова Олександр Шикер.

Нагадаємо, що у місті Острог на Рівненщині з 24 серпня запровадили “червону” зону, яка передбачає посилення карантинних обмежень. Зокрема, заборонений рух громадського транспорту, робота закладів освіти, закладів харчування та усіх магазинів, окрім продуктових.

View this post on Instagram

Підприємці Острога прийшли до місцевої влади та висловили свій протест , проти запровадження "червоної зони" в місті. . . #rivne #рівне

A post shared by Rivne 1283 (@rivne_1283) on