Новина

У Києві відтворять Рівненський Тунель Кохання

16:33, 17 Жовтня

зображення новини

В рамках проекту “Ukraine WOW” від “Укрзалізниці” в Києві облаштують інтерактивну виставку.

Серед інстальованих експонатів, які будуть у виставкому центрі буде відтворено Тунель кохання, що знаходиться у Клевані Рівненського району.

Експозиція знаходитиметься в колишній будівлі багажного відділення на центральному вокзалі, що не експлуатувалася з 2000-их років. Цей проект покликаний відкрити культуру, туризм, національні символи, багатства України світові. Тут кожен охочий зможе мандруватиме Україною, не виходячи з залізничного вокзалу.

Над створенням “Ukraine WOW” працює агенція Gres Todorchuk. Серед численних партнерів Ukraine WOW — Ukrainer, Depositphotos, “Книга-мандрівка. Україна”, Expolight, музеї та приватні інституції, пишуть на сайті АТ “Укрзалізниця”.

“Просто фантастично, що в такий унікальний проект потрапила наша туристична місцина – Тунель кохання, що у Клевані. Це дасть змогу привернути увагу ще більшої кількості українських та іноземних туристів до Рівненського району. Сподіваюся, що такі проекти і надалі залучатимуть презентаційні місця нашого району”, – коментує в.о. голови Рівненської райдержадміністрації Сергій Подолін.

Виставка функціонуватиме з 14 листопада по 29 грудня, а усі кошти від продажу квитків будуть спрямовані на соціальні проекти Укрзалізниці.